Prenumerata newslettera

Proszę podać:

Newsletter z dziedziny*:

 
 
 

Wyrażam zgodę, aby firma FRÄNKISCHE Rohrwerke Gebr. Kirchner GmbH & Co. KG informowała mnie regularnie przez e-mail o produktach, nowościach, usługach i wydarzeniach oraz kontaktowała się ze mną przez e-mail w celu badania zadowolenia Klientów. Niniejsza zgoda może zostać w każdym momencie wycofana. Rejestrując się na newsletter, akceptuję przepisy dotyczące danych osobowych FRÄNKISCHE Rohrwerke Gebr. Kirchner GmbH & Co. KG.

Tak, chcę otrzymywać indywidualnego newslettera dopasowanego do moich potrzeb. W tym celu wyrażam zgodę, aby FRÄNKISCHE Rohrwerke Gebr. Kirchner GmbH & Co. KG analizowało moje zachowanie po otwarciu maila i stworzyło mój osobisty profil użytkownika.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi. Mogą Państwo w każdym momencie zrezygnować z prenumeraty newslettera. Niezależnie od tego mogą Państwo w każdym momencie wycofać zgodę na tworzenie osobistego profilu użytkownika i zażądać usunięcia Państwa danych użytkownika. Oba działania możliwe są poprzez managera profilu, który jest zintegrowany w każdym mailu z newsletterem. Bez Państwa zgody nie przekazujemy Państwa danych innym podmiotom.